Autori digitālajai bibliotēkai

14. March, 2008, autors: Artūrs Žogla 

Pagaidām tikai utopiska ideja, bet būtu nenormāli patīkami, ja kādudien populāri Latvijas autori: rakstnieki, dramaturgi, mākslinieki, fotogrāfi, utml. radītu kaut ko tāpat vien – sava prieka pēc un piedāvātu to digitālās bibliotēkas lasītājiem.
Ārvalstu mākslinieki ik pa laikam saņemas uz šādu jauku žestu un noteikti ieguvēji ir arī viņi paši. Pēc tam, kad miljoni ir sapelnīti, uz žurnālu vākiem pabūts un slava iegūta, tad var atļauties arī kaut ko dvēselei – sev un citiem par prieku. Piemēram, slavenā kanādiešu dziedātāja Alanis Morissette ir aranžējusi dziesmu “My Humps” speciāli un ekskluzīvi YouTube un saskaņā ar YouTube statistiku šis video jau apskatīts 12.5 milj. reižu, kas noteikti ir lieliska reklāma arī pārējiem (komerciālajiem) Alanis Morissette sacerējumiem. Un viņa noteikti nav vienīgā, kas saņēmusies uz šādu radošo labdarību.
Cerams, ka arī digitālā bibliotēka ar laiku varētu veidoties kā tribīne gan populāriem, gan tikai sevi piesakošiem, jaunajiem Latvijas autoriem.


KOMENTĀRI: 2, KATEGORIJAS: Digitālā bibliotēka, Pārdomas

Komentāri: 2

  1. Austrumvējš saka:
    14. March, 2008 plkst. 23:03

    Un ja nu par “jauno, daudzsološo autoru” sāks pieteikties ikviens, kurš kaut ko uzrakstījis (pat bez literāras vērtības), tādus arī publicēsiet? Respektīvi – kur būs tā robeža, lai cilvēks sauktos par jauno rakstnieku?

  2. Interneta Pakalpojumi saka:
    2. October, 2009 plkst. 22:10

    Jā ideja nav slikta.

Izsaki viedokli

You must be logged in to post a comment.