Jauni mūzikas ieraksti

2. September, 2009, autors: Zane Grosa 

Mūzikas un audiovizuālo izdevumu nodaļa (agrāk – Fonotēka) pēdējo mēnešu laikā saņēmusi nozīmīgus CD dāvinājumus. Gribu pateikties Jurim Ābolam, Latvijas Radio korim un Valsts Akadēmiskajam korim „Latvija”: mūsu krājums ir papildinājies ar vērtīgiem latviešu mūzikas un izpildītāju ierakstiem. Diskos ir Jura Ābola mūzika dažādu izpildītāju sniegumā, VAK kora „Latvija” uzstāšanās Bodensee festivālos, 17. un 18. gs. komponistu Kaiferera (Keifferer), Betčera (Betscher), Kaijera (Kayer) un Hansera (Hanser) garīgā mūzika, Bēthovena lielformas darbi ar Latvijas Radio kora piedalīšanos, kā arī Sergeja Rahmaņinova liturģija Kaspara Putniņa vadītā Flāmu Radio kora izpildījumā.

beethoven bodensee rachmaninov

Lūdzu, nāciet un klausieties! Mazs atgādinājums mūsu apmeklētājiem – ierakstus varat noklausīties uz vietas Mūzikas un Audiovizuālo izdevumu nodaļā, K. Barona ielā 3, bet ierakstu kopēšanu neveicam.

Drīzumā ziņosim arī par jaunieguvumu izstādi, kurā būs gan Latvijas obligātie eksemplāri, gan latviešu mūzika un izpildītāji ārzemju firmu ierakstos, gan arī dažādi citi interesanti un vērtīgi ieraksti.

Vairāk informācijas par dāvinājumā saņemtajiem mūzikas ierakstiem:
Rachmaninov: Liturgy of St John Chrysostom, Op. 31
16. internationales Bodenseefestival 2004 Romantik
Beethoven – Mass in C & Funeral Cantata


IZSAKI VIEDOKLI, KATEGORIJAS: Krājumi

Izsaki viedokli

You must be logged in to post a comment.