BibCamp-4 aizkulises

23. February, 2010, autors: Dace Ūdre 
Birkas: , ,

bibcamp2010. gada 18. martā plkst. 10.00 Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē Lomonosova ielā 1a notiks sen gaidītā ne-konference BibCamp-4. Tās temats: „Bibliotekārā izglītība: nozīme, tendences, nepieciešamība.”

Kopš 2009. gada 26. maija, kad bija notikusi pēdējā ne-konference BibCamp-3, ir pagājuši nepilni 9 mēneši. Pirmā rosība, kas liecināja par nākamās ne-konferences nepieciešamību, tika pamanīta 2009. gada 30. oktobrī Latvijas Universitātes forumā, kurā parādījās jautājums „Vai drīzumā notiks BibCamp-4 ne-konference SZF?”. Toreiz diskusija neizvērtās gara, atlika vien secināt – jāpārņem ne-konferences organizēšana savās rokās.

Pirmās ieceres par ne-konferences tematu un tās norisi tika piefiksētas jau  janvāra sākumā, bet pirmā „prāta vētra”, kurā piedalījās septiņi Informācijas un bibliotēku studiju nodaļas studenti (Dace, Viktorija, Kristina, Katrīna, Silva, Ella un Artūrs) un divas nodaļas docentes Baiba Holma un Baiba Mūze, notika 5. februārī. Organizatoru pulciņš ir palielinājies un esam izveidojuši ne-konferencei pašai savu blogu.

Uzdevumu daudz: sarunātas telpas un tehniskais nodrošinājums, uzrunāti potenciālie paneļdiskusijas dalībnieki, notiek darbs ar sponsoriem, tiek darīts viss lai ne-konferences dalībnieki justos gaidīti.

BibCamp-4 ietvaros ir paredzēts apspriest tādus jautājums kā jaunāko tehnoloģiju izmantošana izglītības darbā, tālmācības iespējas un citas izglītības formas, studiju pieredze ārzemēs un tās nozīme izaugsmē, mūžizglītība, starptautiskā sadarbība, dalība starptautiskajās konferencēs un daudzi citi jautājumi.

Pasākumā aicinām piedalīties ikvienu, kam ir ko teikt vai kurš vēlas gūt jaunus, pozitīvus iespaidus un kontaktus!

Lūdzam nodot šo ziņu tālāk saviem draugiem un paziņām, aicinot viņus piedalīties mūsu rīkotajā ne-konferencē gan kā runātājiem, gan kā klausītājiem. Drīzumā blogā tiks atvērta arī online-reģistrācija un jau tagad ir iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus rakstot vēstuli uz e-pasta adresi: bibcamp4@gmail.com.

Par to, kur BibCamp dzīvo un no kā tas pārtiek ziemā un vasarā, var uzzināt biežāk uzdoto jautājumu sadaļā.


KOMENTĀRI: 2, KATEGORIJAS: Jaunumi

Komentāri: 2

 1. R.G. saka:
  2. March, 2010 plkst. 11:03

  Pasākums tiešām vērtīgs un patīkams. Iesaku ☺

 2. Dace Ūdre saka:
  3. March, 2010 plkst. 14:03

  Hei!

  Ir atvērta iespēja pieteikties dalībai ne-konferencē, izmantojot tiešsaistes reģistrācijas formu: http://bibcamp4.blogspot.com/p/contactform.html.

  Kā arī savu dalību ne-konferencē var atzīmēt sociālajā tīklā draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/events/78560/ne-konference-bibcamp-4/.

  Kopā jautrāk! 🙂

Izsaki viedokli

You must be logged in to post a comment.