Politiskie procesi ziņu aģentūras LETA fokusā

6. July, 2010, autors: Agnese Pagrode 

Latvijas Nacionālā bibliotēka jau daudzus gadus abonē Nacionālās ziņu aģentūras LETA datubāzi, kas lasītāju vidū ir ļoti pieprasīta. LETA piedāvā informāciju par politiskiem, sociāliem un kultūras notikumiem Latvijā, Baltijā un pasaulē, kā arī sniedz biznesa informatīvos pakalpojumus portālā Nozare.lv. Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, LETA ir izveidojusi arī atsevišķu sadaļu Vēlēšanas. Šī ir laba iespēja ikvienam iesaistīties politiskā procesa analīzē, iepazīties ar jaunākajiem notikumiem politikā, partiju priekšvēlēšanu aktivitātēm, prognozēm, vērtējumiem, sekot līdzi vēlēšanu dienas notikumiem un uzzināt nākamās Saeimas sastāvu. Vēlēšanu dienā varēs iepazīties arī ar provizoriskajiem rezultātiem, kas tiks apkopoti ziņu aģentūras LETA organizētajā vēlētāju aptaujā pie vēlēšanu iecirkņiem.

Ja interesē politisko personāliju fotoattēlu apkopojumi, fotoreportāžas no politiķu organizētajiem pirmsvēlēšanu pasākumiem, tad vizuālu priekšstatu par partiju aktivitātēm var iegūt LETAs Foto sadaļā.

Sadaļā „Publicitātes reitingi” var iepazīties ar politiķu publicitātes rādītājiem presē, kas ļauj analizēt politiķu izteikumu un aktivitāšu atspoguļojumu medijos.

Ja neesi vēl izlēmis, par ko balsot vai seko līdz notikumiem Latvijas politikā, vai arī veic politisku pētījumu, lai kļūtu par ekspertu, tad sadaļa Vēlēšanas būs domāta tieši tev!

P.S. Nacionālā ziņu aģentūra LETA pieejama visās Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītavās.


KOMENTĀRI: 3, KATEGORIJAS: Informācijas resursi

Komentāri: 3

  1. Asimirs saka:
    6. July, 2010 plkst. 16:07

    Atvainojiet, šis produkts Jums nav pieejams vai arī Jūsu sesija tika pārtraukta. Cik maksā tāda pieeja ?

  2. Agnese saka:
    6. July, 2010 plkst. 16:07

    LETAS datubāzi bez maksas var izmantot jebkurš Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītājs. Lai piekļūtu LETAS datubāzei, Jums jānāk uz Latvijas Nacionālo bibliotēku.

Izsaki viedokli

You must be logged in to post a comment.